טלפון קווי: 072.2323.272
חפש
סעדיה חתוכה 46, יהוד
ימים א-ה:          09-00-20:00
ימי ו' וערבי חג: 09:00-14:00
תגובות

מעבדה לתיקון סמסונג פתח תקווה

אין ספק כי המכשירים של סמסונג מובילים את עולם הניידים, הסמרטפונים והטאבלטים בשנים האחרונות. יחד עם זאת, טובים ככל שיהיו גם מכשירים אלו נוטים עם הזמן לתקלות, בין אם עקב התיישנות של רכיבים או בגלל פעולות של המשתמש, נפילות, שריטות וחבלות. במקרים אלו יש לפנות אל מעבדה לתיקון סמסונג פתח תקווה או בכל מקום הסמוך לאזור מגוריכם. כלומר, למעבדה המסוגלת לספק פתרון איכותי לכל סוג של מכשיר ודגם של היצרנית, ולעשות זאת באופן אמין ואיכותי במחיר משתלם. זהו בדיוק המענה שמציעה פון טק המהווה כתובת נאמנה לכל מי שמחפש מעבדת תיקונים סמסונג פתח תקווה.

מדוע דווקא פון טק?


חשוב להבין כי לא כל מעבדת סלולר מסוגלת לטפל בכל תקלה במכשירי הסמסונג השונים, ובוודאי לעשות זאת תוך מתן אחריות ושימוש בחלפים איכותיים/מקוריים. חברת פון טק מספקת שירותי תיקונים למעגל לקוחות נרחב מהמגזר הפרטי והעסקי, ואף למעבדות גדולות אחרות בישראל. על כן, תמצאו אצלה את הפתרונות הדרושים עבור כל תקלה בכל מרכיב של מכשיר הסמסונג שלכם. לדוגמא, בפון טק תקבלו מענה עבור החלפה וטיפול בבעיות של מסך המגע, הזכוכית המגנה ו- LCD, בכבלי פלט, שקעי טעינה, אנטנות, מצלמות, תוכנה, סים, פלסטיקה ולוחות, ועוד. יתר על כן, בחברה דוגלים במתן המחירים הנמוכים ביותר בישראל ויציעו לכם מגוון אפשרויות משתלמות במיוחד שלא תמצאו באף מעבדה רצינית אחרת בארץ.

כל הטיפולים למכשירי סמסונג


בפון טק תקבלו מענה איכותי לכל הסוגים והדגמים של היצרנית המובילה. לדוגמא, אם אתם מחפשים מעבדה לתיקון סמסונג גלקסי פתח תקווה תקבלו פתרונות עבור גלקסי S7, S6, S3, S4, S5, מיני 3, מיני 4 ו- 2, וכן גלקסי 7 אדג', 6 אדג' ו- 6 אדג' פלוס. גם בכל הקשור למחירים תצאו עם חיוך על הפנים, בזכות הקפדה על העלויות הנוחות והכדאיות ביותר בארץ. לדוגמא, עבור החלפת אוזניית שמע מקורית לגלקסי S7 אדג' תשלמו רק 150 שקלים (כולל מע"מ) ותקבלו אחריות של שלושה חודשים, ואילו החלפת פאנל אחורי עבור אותו המכשיר תעלה לכם רק 300 שקלים (כולל מע"מ).

צוות הטכנאים עומד לרשותכם


חברת פון טק מזמינה אתכם להתקשר כבר עכשיו לטלפון 072-2323272 על מנת לשוחח עם טכנאי, שישמח לסייע לכם בכל שאלה ובעיה. אם ניתן לפתור את התקלה באופן עצמאי ופשוט, ללא צורך בתיקוני מעבדה, תקבלו הנחיה לפתרון נאות. מאידך, אם יש צורך בבדיקה תוזמנו להגיע אל המעבדה השוכנת ברחוב סעדיה חתוכה 46 ביהוד.
לעמוד הפוסט תאריך: 13/03/2017 17:35 תגובות:
תגובות

מעבדה לתיקון סלולר

מעבדה לתיקון סלולר – הכתובת הנכונה עבורכם


לכל ידוע שכאשר המכשיר הסלולרי אינו פועל בצורה תקינה מדובר בבעיה מעיקה, המשפיעה באופן מהותי על שגרת יומנו. הטלפון הנייד כבר מזמן אינו משמש רק להוצאת וקבלת שיחות, ואנו נעזרים במגוון הפונקציות שלו לצרכים עסקיים וחברתיים, לקבלת מידע ועדכונים, לפנאי ועוד. על כן, בעת תקלה ישנה חשיבות רבה למציאת מעבדה לתיקן סלולר המסוגלת לתת מענה מהיר, אמין וחסכוני, תוך התנהלות בשקיפות מלאה מול הלקוח ומתן אחריות על החלפים והעבודות.


כמה מילים על מעבדות באזור המרכז


באזור המרכז פועלות לא מעט מעבדות המציעות תיקון טלפונים סלולריים. ההיצע הגדול אכן מהווה בשורות טובות בניגוד לעבר, אז היוו מעבדות הרשת של הספקיות הגדולות כתובת אחת ויחידה. ואולם, דווקא ההיצע הנרחב עשוי להיות מבלבל שכן קשה לבחור מתוך עשרות מעבדות דומות לכאורה, אך למעשה נבדלות זו מזו בפרמטרים רבים. בין היתר, קיימים הבדלים בשנות הוותק של המעבדות, ברמת המקצועיות שלהן ובהסמכות של הטכנאים, ביכולתן לתת מענה למגוון רחב של מכשירים ותקלות, במחירים שהן גובות עבור השירות, וכדומה. יש להבין כי ברשת האינטרנט קיימים פרסומים רבים אודות תיקון מכשירים סלולריים במרכז, אך קיים לעיתים פער עצום בין מעבדה לתיקון טלפון סלולרי שזה עתה הוקמה (כמו רבות אחרות), ובין מעבדה ותיקה שמאחוריה שנות ניסיון רבות.

המקום הנכון לתיקון סלולרי במרכז


חברת פון טק היא המעבדה המובילה והוותיקה באזור המרכז לתיקון של טלפונים ניידים, סמארטפונים וטאבלטים, עם מעגל לקוחות נרחב המונה אנשים פרטיים, חברות גדולות ובתי עסק קטנים. כמו כן, פון טק נותנת שירות למספר מעבדות ידועות בארץ עבור תיקוני מכשירים מסוגים רבים. המוניטין המצוין שרכשה המעבדה נובע משנים ארוכות של מתן שירות מסור והקפדה על סטנדרטים גבוהים של מצוינות, המתבטאים בין היתר בחזונה העסקי. החברה שואפת לספק ללקוחותיה בכל שנה ובכל עת מוצרים במחירים הוגנים ותחרותיים ביותר, שהינם מקוריים ובאיכות גבוהה. זאת מבלי להתפשר על שירות מקצועי ואמין, המכוון ל- 100% שביעות רצון מצד הלקוח ו- 0% קריאות חוזרות. 
שירות מקיף ויעיל

חברת פון טק היא מעבדה לתיקון סלולרי המסוגלת לספק מענה מקיף ורחב יריעה ללקוחותיה. המענה כולל בין היתר את כל סוגי התיקונים עבור מכשירי LG, ONE PLUS, שיאמוזי, אייפד, מיזו, סמסונג, אייפד, אייפוד ואייפון, לרבות החלפת מסך מגע, אנטנות, כפתורים, שקעי טעינה, כבל פלט, החלפת פלסטיקה, תיקון לוחות ברמת רכיבים, עיקור מצלמות, ניקוי קורוזיה, ועוד היד נטויה.  

לקבלת שירות, הגיעו עוד היום אל מעבדת פון טק השוכנת ברחוב סעדיה חתוכה 46, יהוד, ולקבלת שירות טלפוני ומענה לשאלות צרו קשר או התקשרו כבר עכשיו ל- 072-2323272.
לעמוד הפוסט תאריך: 13/03/2017 17:31 תגובות:
תגובות

מעבדה לתיקון טאבלט

כך תמצאו מעבדה לתיקון טאבלט


הילד הפיל את הטאבלט ומאז הוא אינו נדלק? המכשיר פועל באיטיות רבה ומכעיס אתכם? בכל בעיה ותקלה כדאי לפנות אל מעבדה לתיקון טאבלט על מנת להבין אם ניתן לסדרן ובכך לחסוך את ההוצאה הגבוהה על קניית מכשיר חדש. יחד עם זאת, ברחבי ישראל פועלות לא מעט חברות ומעבדות המציעות שירותים, וחשוב לבצע בחירה נכונה אם ברצונכם לקבל מענה הולם, מהיר ומשתלם. בשורות הבאות נלמד כיצד לאתר מעבדה רצינית ואיכותית.

לקוחות והמלצות


אחד הפרמטרים המשמעותיים לבחירת מעבדה לתיקון טאבלטים היא מעגל לקוחותיה. מדובר בתחום בו עסקים ומעבדות נפתחים חדשות לבקרים, וכל אדם שסיים (או אפילו לא סיים) קורס הכשרה בסיסי יכול להתחיל להציע את שירותיו. לכן, שימו לב למעגל הלקוחות של החברה המעיד על שנים רבות של ניסיון ועל שביעות רצון מהשירות ומרמת העבודה. בנוסף, כמו בתחומים רבים אחרים גם כאן משחקות ההמלצות תפקיד משמעותי, ואם יש לכם מכרים שנהנו משירותיה של מעבדה לתיקון טאבלט הרי שזהו צעד בכיוון הנכון.

זמינות ומהירות


כאשר אתם נדרשים לתיקון טאבלט אינכם מעוניינים להמתין שבועות ארוכים עד שתוכלו להמשיך להשתמש במכשיר. למעשה, ברצונכם לקבל אותו כשהוא תקין לחלוטין מהר ככל האפשר. לכן, עדיף לבחור במעבדה הפועלת באזור מגוריכם ואם אתם מתגוררים למשל במרכז כדאי לוותר מראש על מעבדות הפועלות בצפון הרחוק, טובות ככל שיהיו. בנוסף, העדיפו חברה הדוגלת במתן שירות זמין ומהיר שניתן להגיע ולהתקשר אליה בכל ימות השבוע, החל משעות הבוקר ועד הערב. כך לא תצטרכו להפסיד שעות עבודה יקרות או לשנות את מהלך יומכם רק כדי למסור ולקבל בחזרה את המכשיר.

מעבדה אמינה, הוגנת ורצינית

חשוב להבין את ההבדל בין מעבדות לתיקון טאבלטים ובין חברות שלמעשה מציעות רק מכשירים חדשים. לעיתים קרובות, מאחורי פרסומים על מעבדות מצויים עסקים שימליצו לכם תמיד לקנות מכשיר חדש, ויאמרו שהישן אינו ניתן לתיקון. ואולם, לפני שאתם ממהרים להוציא מאות או אלפי שקלים ודאו שאכן מדובר במעבדה המספקת תיקונים לטאבלטים, וזאת לאור ההסבר המקיף שתקבלו מאנשי הצוות. זכרו שלעיתים קרובות ניתן לפתור את הבעיה בעלויות סבירות, ומומלץ גם לקבל מספר הצעות ממקומות שונים על מנת לבחור באפשרות המשתלמת ביותר.

אם ברצונכם לקבל מענה איכותי ואמין במחירים נוחים פנו אל חברת פון טק בטלפון 072-2323272 או הגיעו עם מכשירכם אל המעבדה שברחוב סעדיה חתוכה 46, יהוד.
לעמוד הפוסט תאריך: 13/03/2017 17:29 תגובות:
תגובות

תיקון סלולר קרית אונו

מעבדה לתיקון אייפון קרית אונו


מחפשים מעבדה לתיקון אייפון בקרית אונו? רוצים פתרון עבור מכשיר סלולר מכל סוג ודגם? אם כן, חברת פון טק היא הכתובת הנכונה עבורכם. מדובר במעבדת תיקון סלולרי בעלת ותק רב ומוניטין מצוין, המשרתת באופן קבוע לקוחות פרטיים וגופים עסקיים מכל סדר גודל. אצלנו תזכו לשירות מסור ומהיר מטעם טכנאים מיומנים ביותר ובעלי כל ההסמכות הנדרשות, וזאת במחירים הנמוכים ביותר באזור המרכז ובישראל בכלל.


מתקנים את כל סוגי האייפונים


לאורך השנים צברנו ניסיון רב בטיפול במכשירי אפל, לרבות אייפדים, אייפודים ואייפונים מכל הדגמים. בין היתר, אנו מטפלים במכשירים הבאים:
  • אייפון 6 – אנו מתמחים בתיקון אייפון 6 לכל סוגיו, לרבות 6 פלוס, S6, 6 אורנג ו- 6. מדובר בסדרה שהחלה את דרכה לפני כשנתיים והיו בה כמה חידושים מעניינים כגון חיישני טביעת אצבע, תמיכה NFC, מצלמה בעלת רזולוציה שמונה מגה פיקסל ומעבד A8 בעל שתי ליבות. כמו כן, במכשיר הראשון שיצא (אייפון 6) הוכנסו שינויים ב- UI כמו תוספות של כפתורים, תפריטים ותכנים על מסך המגע, וסוללות ליתיום חזקה שהקנתה יותר שעות שיחה על טעינה אחת. מעבר לכך, כמו המכשירים הקודמים של אפל גם האייפון 6 לסוגיו הצטיין בעיצוב יפהפה ומרשים של גוף אלומיניום בצבעי לבן, זהב ושחור.
  • אייפון 7 – זהו מכשיר בעל דמיון רב לאייפון 6 אף שקיימים בו מספר שדרוגים המצטרפים אל הביצועים של הסדרה הקודמת. על החידושים באייפון 7 נמנים בין היתר בהירות גבוהה יותר של המסך, קשת גוונים גדולה יותר, תוספת של ארבע נורות לד לפלאש של מצלמה, ואוזניות אלחוטיות שלא צריך עבורן שקע אלחוטי. בנוסף, האייפון 7 מגיע עם אחסון פנימי של 128, 256 או 32 ג'יגה, מסך 4.7 אינטש, זיכרון שני ג'יגה, סוללה חזקה עוד יותר מהאייפון 6 ומעבד בעל ארבע ליבות.


האייפון שלכם בידיים טובות


אנו בפון טק יודעים שהאייפון הוא לא רק כלי חשוב עבורכם אלא ממש כמו חבר קרוב. בלעדיו קשה מאוד לנהל את החיים כסדרם ולכן אנו נבצע את העבודה במהירות האפשרית כדי שתוכלו להמשיך את חייכם כתמול שלשלום. זאת, בין אם מדובר בבעיות הקשורות ברכיבים פלסטיים או אלקטרוניים, מסכים שהינם שבורים, חשוכים, שרוטים או בעלי תצוגה בעייתית, אוזניות תקולות, שקעי טעינה וכבלי פלט, אנטנות, כפתורים ועוד. זכרו כי בתור לקוחות שלנו אתם נהנים מהמחירים הנמוכים ביותר בישראל, ללא פשרה על איכות העבודה או החלפים, כפי שאנו עושים כבר שנים רבות עבור תושבי קרית אונו ואזור המרכז.

לקבלת שירות עבור תיקון סלולר קרית אונו התקשרו אלינו לטלפון 072-2323272 או הגיעו למעבדה שברחוב סעדיה חתוכה 46, יהוד.
לעמוד הפוסט תאריך: 13/03/2017 17:16 תגובות:
תגובות

מעבדה לתיקון אייפון פתח תקווה

מכשירי האייפון של אפל נמנים על הטובים בעולם וזוכים לפופולאריות עצומה בזכות ביצועיהם, הנדסת האנוש החכמה, אפליקציות ייחודיות, מצלמות משוכללות ופונקציות מתקדמות. יחד עם זאת, גם מכשירים אלו עלולים לסבול מתקלות לאורך זמן, בין אם בחומרה או בתוכנה, וזאת לאור היבטים הקשורים להתיישנות רכיבים, הרגלי שימוש ומקרים בלתי צפויים כמו נפילת המכשיר. במקרים אלו מומלץ לפנות מהר ככל האפשר אל מעבדה לתיקון אייפון בפתח תקווה או בכל מקום הסמוך לאזור מגוריכם. 

מומחים בתיקון מכשירי אייפון


במעבדה של חברת פון טק תוכלו לקבל מענה מהיר, מקצועי וחסכוני לכל תקלה שהופיעה בדגם האייפון שלכם. לדוגמא, אצלנו תוכלו לקבל טיפול בבעיות שונות של המסך, כגון מסך שחור, שאינו נדלק, שברים, סדקים ושריטת, נקודות מתות, בעיות צבע ועוד. בנוסף לכך, אנו אמונים על תיקונים רבים אחרים של אייפונים, בין אם ברכיבים האלקטרוניים או הפלסטיים, באוזניות, בשקע טעינה, בכבל פלט, בכפתורים ובאנטנות. כל זאת, תוך שמירה על שקיפות מלאה מול הלקוח ושאיפה להעניק לו את הצעת המחיר המשתלמת והנמוכה ביותר – לא רק באזור המרכז אלא בכל ישראל. 

כל התיקונים למסכי אייפון


אם אתם מחפשים מעבדה לתיקון אייפון פתח תקווה אנו ממליצים להתקשר אלינו כדי שטכנאי מטעמנו יוכל לספק לכם ייעוץ מקדים. זאת מאחר שלעיתים ניתן לפתור את התקלה מרחוק, דבר שיחסוך לכם את הוצאות התיקון אצלנו. לדוגמא, ישנן מספר תקלות במסך שלגביהן כדאי לקבל ייעוץ מקדים, ואחת מהן היא זו של מסך שחור, כלומר שאינו נדלק לאחר הלחיצה על הכפתור. על מנת לוודא שאכן מדובר בתקלת מסך נמליץ לכם לבחון את מצב הסוללה על ידי כך שתעבירו את האייפון שלכם למצב שקט/רטט. במידה שעם הלחיצה על לחצן ההדלקה לא קיבלתם כל רטיטה סביר להניח שהבעיה טמונה בסוללה ולאו דווקא במסך. על מנת לוודא את העניין באופן סופי נמליץ לכם לחבר את האייפון שלכם לשקע חשמל. 

שירות יעיל ומהיר


אנו בפון טק יודעים היטב כי מכשיר האייפון שלכם הוא הרבה יותר מטלפון נייד. למעשה, מדובר בכלי חשוב (ולפעמים בחבר קרוב) שבלעדיו החיים מאבדים את הסדר הארגון, ואת היכולת להיות בקשר עם מכרים וקולגות. לכן אנו עושים כל מאמץ על מנת להחזיר לכם את המכשיר כשהוא תקין לחלוטין במינימום זמן ובמינימום הוצאות. למידע נוסף על שירותינו והתיקונים שאנו מבצעים, וכדי לקבל סיוע בכל בעיה, פנו אלינו בטלפון 072-2323272 או הגיעו למעבדת פון טק ברחוב סעדיה חתוכה 46, יהוד.
לעמוד הפוסט תאריך: 13/03/2017 17:11 תגובות:
מספר עמודים: 2
הקודם    1  2