טלפון קווי: 072.2323.272
חפש
סעדיה חתוכה 46, יהוד
ימים א-ה:          09-00-20:00
ימי ו' וערבי חג: 09:00-14:00
דף הבית >> תיקון סלולר אור יהודה
 

מעבדת סלולר אור יהודה – כל הפתרונות במקום אחד


בשנים האחרונות עבר שוק הסלולר מהפכות גדולות שסיפקו לצרכנים יתרונות משמעותיים. אחד הבולטים שבהם הוא היכולת לפנות אל מעבדת סלולר אור יהודה, יהוד, ראשון לציון ובכל מקום אחר בארץ באופן נוח וזמין. אם גם אתם מחפשים מענה איכותי לנייד שלכם כדאי שתכירו את אחת המעבדות הגדולות והמובילות באזור המרכז, חברת פון טק, המספקת שירות לקשת רחבה של מעבדות מוכרות בישראל, וכן ללקוחות פרטיים ועסקיים מכל סדר גודל.

המהפכה הסלולרית ויתרונותיה


לאורך שנים רבות היוו חברות הסלולר הגדולות מונופול, לא רק בכל הקשור לחבילות אלא גם במכירת המכשירים עצמם ובתיקונים. כתוצאה מכך היו צריכים להסתפק הצרכנים במספר מצומצם של מעבדות, מה שהצריך כיתות רגליים, המתנה בתורים ארוכים וגם הוצאת סכומים בלתי מבוטלים. ואולם, לפני מספר שנים עברה רפורמה שבמובנים רבים ביטלה את המונופול ויצרה מספר יתרונות משמעותיים:

•    זמינות – כפי שאמרנו, כיום ניתן לפנות למעבדות רבות עבור תיקון סלולר אור יהודה ובכל אזורי ישראל, ולכן אין צורך להמתין זמן רב או לבזבז שעות עבודה ופנאי יקרות.
•    עלויות התיקונים – בד בבד עם התפתחות המעבדות הפרטיות בישראל גברה התחרות בתחום, דבר שהוביל להפחתה משמעותית של המחירים. יתר על כן, כיום הצרכן יכול לבצע סקר שוק מקדים ולבחור היכן לתקן את מכשירו בהתאם להצעה הטובה והמשתלמת ביותר. אמנם, במידה שיש לו ביטוח תיקונים מאחת הספקיות הגדולות ייתכן שיעדיף לפנות אליהן, אך אפילו אם יש ביטוח (ובוודאי אם אין) – עדיין ניתן לקבל הצעות מצוינות גם במעבדות הפרטיות.
•    חלפים – הרפורמה הובילה גם לכך שקיים היצע גדול יותר של חלפים עבור תיקוני כל המכשירים, חלקם מקוריים ואחרים אינם מקוריים. אמנם, החלפים המקוריים יהיו בטוחים יותר עבור המכשירים אך במקרים רבים גם אלו שאינם מקוריים יספקו מענה איכותי ואמין, עם אחריות לתקופה ממושכת ובמחירים זולים בהרבה.
•    שיפור השירות – מלבד זמינות גבוהה בהרבה של מעבדות גם התורים התקצרו מאוד, ועקב התחרות כל מעבדה פרטית שואפת להעניק ללקוחותיה את השירות היעיל והאמין ביותר. לדוגמא, ישנן מעבדות המספקות תיקוני חירום במקרים מיוחדים, אחרות מבצעות איסוף באמצעות שליחים, ועוד. 

ממה צריך להיזהר


לצד היתרונות הרבים ישנו חיסרון מסוים במהפכה בשוק הסלולר, והוא שקיימות מעבדות שאינן מחזיקות בכל ההסמכות לתיקון מכשירים ספציפיים ודגמיהם, או שמשתמשות בחלפים מאיכות ירודה. לכן, מומלץ לוודא שאתם פונים למעבדה רצינית וגדולה שמאחוריה שנות ניסיון רבות, על מנת ליהנות מראש שקט ומידיעה שמכשירכם מופקד בידיים אמונות.

לקבלת שירות ממעבדה מובילה ורצינית באור יהודה ובכל אזור המרכז, פנו אל פון טק דרך האתר ובטלפון 072-2323272, או הגיעו אלינו לרחוב סעדיה חתוכה 46 ביהוד.