טלפון קווי: 072.2323.272
חפש
סעדיה חתוכה 46, יהוד
ימים א-ה:          09-00-20:00
ימי ו' וערבי חג: 09:00-14:00
דף הבית >> תיקון נקסוס
 

תיקון נקסוס עושים בפון טק


מאז הושקה לפני כ- 7 שנים זכתה סדרת הנקסוס למכשירים רבים שהציגו שיפורים משמעותיים, בין אם במערכת ההפעלה של אנדרואיד או בהיבטי חומרה שיוצרו על ידי חברות אחרות. גם לישראל הגיעו המכשירים שהביאו עימם בכל פעם בשורה חדשה מאת גוגל, וההצלחה אכן הייתה גדולה עד להשקתה של הסדרה החדשה "פיקסל" ב- 2016. במעבדה הגדולה והוותיקה פון טק מבצעים תיקון נקסוס מכל הסוגים והדגמים, ובכל תקלה ובעיה המופיעות במכשיר. 

מטפלים בכל סוגי הנקסוס


לאורך השנים צברה מעבדת פון טק מוניטין מצוין בקרב לקוחות פרטיים ועסקיים, וכן צברה ניסיון רב ועשיר בתיקוני מכשירי הנקסוס למיניהם. בין היתר, אנו אמונים על תיקון הנקסוס ONE שפותח ויוצר על ידי גוגל בשיתוף HTC, על הנקסוס S והגלקסי נקסוס שפותחו ויוצרו בשיתוף עם סמסונג, על הנקסוס 4, 5 ו-5X שפותחו ויוצרו בשיתוף עם LG, על הנקסוס 6 שפותח ויוצר בשיתוף עם חברת מוטורלה, על הנקסוס P6 בשיתוף עם הוואי, והנקסוס 7 שהינו טאבלט ונוצר בשיתוף פעולה בין גוגל לאסוס. במכשירים אלו אנו מסוגלים לטפל בכל סוג של תקלה, לרבות מסכים, אנטנות, סים, גלישה, קליטה, שקע טעינה, רמקולים, תוכנה, שדרוגי גרסאות, אוזניות, פלסטיקה, רכיבי לוח ועוד. לכן, בין אם נדרש לכם תיקון מסך גלקסי נקסוס או תיקון שקע טעינה בנקסוס 6, אנו עומדים לרשותכם עם פתרונות מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר.

פנו אלינו בכל שאלה


פון טק היא מעבדה מובילה המביאה לישראל סטנדרטים בינלאומיים של שירות ומקצוענות. כחלק משירותינו אנו מעמידים לרשותכם צוות טכנאים מנוסה ומוסמך לתיקון מכשירי נקסוס, שישמח לענות על כל שאלה הקשורה במכשירכם. מעבר לכך, אנו שואפים בכל עת לחסוך לכם בהוצאות על ידי מתן פתרונות ואיתור חלפים מקוריים/איכותיים ביותר למכשירי הנקסוס, וזאת במחירים הנמוכים ביותר שניתן לבקש. לקוחותינו העסקיים והפרטיים כבר יודעים היטב כי בכל הקשור לטאבלטים, טלפונים חכמים וניידים אין כתובת אמינה ומשתלמת כמו פון טק, לרבות אחריות ארוכת טווח שאנו מעניקים, ושירות מכל הלב.

לקבלת תמיכה מקצועית עקב בעיות בנקסוס שלכם ולתיאום הגעה למעבדה שלנו, התקשרו כבר עכשיו לטלפון שמספרו 072-2323272. בנוסף, הינכם מוזמנים להגיע אלינו בכל ימות השבוע, כולל ימי שישי וערבי חג, ברחוב סעדיה חתוכה 46, יהוד.