טלפון קווי: 072.2323.272
חפש
סעדיה חתוכה 46, יהוד
ימים א-ה:          09-00-20:00
ימי ו' וערבי חג: 09:00-14:00
דף הבית >> תיקון נקסוס 6
 

תיקון נקסוס 6 במחיר כדאי במיוחד


למרות שהושק לפני יותר משנתיים הנקסוס 6 עדיין נחשב לאחד הסמרטפונים הטובים ביותר בשוק. יחד עם זאת, גם הבעלים של מכשירים אלו יודעים כי הם עלולים לסבול מבעיות שונות, ובמקרים אלו חשוב לפנות אל מעבדה המסוגלת ולבצע תיקון נקסוס 6 באופן רציני ואיכותי. את המענה מספקת חברת פון טק, מעבדה לתיקון ניידים, סמרטפונים וטאבלטים הנמנית על המובילות והוותיקות בתחומה בישראל. 

נקסוס 6 – שיתוף פעולה פורה


כמו דגמי הנקסוס האחרים, גם מכשיר זה מבוסס על שיתוף פעולה בין שתי חברות מובילות. הראשונה היא כמובן גוגל שסיפקה את מערכת ההפעלה אנדרואיד, ואילו השנייה היא ענקית החומרה מוטורולה ששמה הולך לפניה בזכות אמינות וחדשנות. למעשה, במכשיר זה הושקה לראשונה מערכת ההפעלה אנדרואיד לוליפופ 5, ומעבר לכך הוא מגיע עם מסך מגע בגודל של כ- 6 אינטש, וסוללה חזקה במיוחד עם טורבו שמקנה עבודה ממשוכת גם לאחר טעינה קצרה מאוד של כ- 20 דקות. 

תיקון כל התקלות בנקסוס 6


במעבדה שלנו תוכלו לקבל מענה ברמה הגבוהה ביותר עבור כל בעיה או תקלה בנקסוס 6 שלכם. יחד עם זאת, לפני שאתם מגיעים אלינו אנו ממליצים לכם להתקשר עימנו בטלפון כדי שנוכל לספק ייעוץ ראשוני. לעיתים ניתן לפתור את התקלה באופן עצמאי במספר פעולות פשוטות, אך חשוב שלא לנסות לבצען בלי הנחיה מקצועית ובוודאי שלא לנסות לפתוח את המכשיר ולהתעסק ברכיביו. במידה שלא נוכל לפתור את התקלה בטלפון נטפל במכשירכם אצלנו וזאת בכל סוג של בעיה, לרבות באנטנה, תיקון מסך נקסוס 6, שקע טעינה, כבל פלט, פלסטיקה, רכיבי לוח, אוזניות, ועוד. יש לציין כי אנו אמונים על תיקון כל סוגי המכשירים בסדרת נקסוס ומציעים עבור העבודה מחירים נמוכים והמשתלמים ביותר בשוק המקומי.
פנו אלינו

חברתנו חרטה על דגלה להציב את הסטנדרטים הגבוהים ביותר של אמינות ושירות, אשר יובילו ל- 100% שביעות רצון. אנו מזמינים גם אתכם להצטרף למעגל לקוחות נרחב ומרוצה של פון טק, עליו נמנים גופים עסקיים, לקוחות פרטיים ואף מעבדות טכניות מכל רחבי ישראל. לקבלת תמיכה ומידע נוסף, ולתיאום הגעה אל המעבדה, צרו עימנו קשר דרך האתר או התקשרו כבר עכשיו לטלפון 072-2323272.