טלפון קווי: 072.2323.272
חפש
סעדיה חתוכה 46, יהוד
ימים א-ה:          09-00-20:00
ימי ו' וערבי חג: 09:00-14:00
דף הבית >> תיקון אייפון 7
 

תיקון אייפון 7 בפון טק


אייפון 7, הדגם החדיש ביותר שהוציאה חברת אפל עד כה, הגיע לישראל רק לפני מספר חודשים וכבר זוכה למוניטין מצוין. בעליו הגאים בוודאי נהנים מספר שינויים ושדרוגים לעומת המכשירים הקודמים, וסביר להניח שהאייפון שלהם עדיין פועל באופן תקין לחלוטין. יחד עם זאת, חשוב לזכור שכמו כל הסמרטפונים גם המכשיר החדש ביותר יסבול עם הזמן מתקלות ובעיות, ובדיוק לשם כך אנו עומדים לרשותכם. במעבדת פון טק יודעים ומוסמכים לבצע גם תיקון אייפון 7 מכל סוג, וגם לעשות זאת במחירים הנמוכים ביותר בארץ!

כמה מילים על האייפון 7


המכשיר החדש דומה למדי לדגמי ה- 6 של אפל ומביא עימו מספר שדרוגים ביחד עם הרכיבים והביצועים המוכרים לטובה מהסדרות הקודמות. מבחינת החידושים ניתן לציין למשל את ארבעת הנורות שהוספו לפלאש המצלמה, את בהירות המסך הגבוהה יותר ביחד עם הרחבת קשת הגוונים, ואת האוזניות האלחוטיות שאינן נדרשות לשקע ייעודי. כמו כן, המכשיר החדש מצטיין בעמידות טובה יותר בפני אבק ומים, ונוספו לו שני גוונים יוקרתיים של שחור. מעבר לכך, הוא מגיע עם אחסון פנימי של 256 ג'יגה בייט, או 128 או 32 לבחירה, ועם זיכרון שני ג'יגה ומסך 4.7 אינטש. המעבד עצמו הינו בעל ארבע ליבות, שתיים חזקות יותר ושתיים חלשות יותר עקב שיקולים אנרגטיים, וזאת לצד פונקצית טביעת האצבע כמו בסדרת אייפון 6 וסוללה חזקה יותר מבעבר. 

תיקוני אייפון 7 בפון טק


חברת פון טק חרטה על דגלה לספק לקוחותיה את השירות היעיל, האמין והמסור ביותר שאפשר לבקש, אשר יוביל בשאיפה לאפס קריאות חוזרות ולמאה אחוז שביעות רצון. את המטרה אנו משיגים באמצעות צוות טכנאים מהשורה הראשונה בישראל, זמינות גבוהה ביותר וגמישות מול הלקוח, מהירות שיא ומחירים שאין כדוגמתם בארץ. לקבלת מענה מקצועי בכל שאלה הקשורה אל תיקון אייפון 7 התקשרו עימנו בטלפון 072-2323272. כמו כן, הינכם מוזמנים להגיע אל מעבדת פון טק השוכנת ברחוב סעדיה חתוכה 46 ביהוד, ולקבל מייד שירות מטכנאי מוסמך עם הצעת המחיר הנמוכה ביותר שניתן להשיג בשוק המקומי.