טלפון קווי: 072.2323.272
חפש
סעדיה חתוכה 46, יהוד
ימים א-ה:          09-00-20:00
ימי ו' וערבי חג: 09:00-14:00
דף הבית >> מעבדת פלאפונים פתח תקווה
 

דברים שחשוב לדעת על מעבדות פלאפונים בפתח תקווה


ישנן עשרות מעבדות פלאפונים בפתח תקווה המספקות את שירותיהן למגזר הפרטי והעסקי כאחד. אין ספק שהמובילה והוותיקה שבהן היא מעבדת פון טק, המציבה סטנדרטים גבוהים של אמינות, מהירות ומחירים משתלמים במיוחד. מדובר כמובן בשוק חופשי ופתוח, ולכן לפני שאתם בוחרים ומתקשרים אל מעבדה לתיקון פלאפונים פתח תקווה כדאי שתדעו מספר דברים חשובים.

הבדלים בין מעבדות לחנויות


לעיתים מאחורי הכותרת "מעבדת פלאפונים פתח תקווה" מסתתרת למעשה חנות לממכר מכשירים ואביזרים נלווים. מטבע הדברים, כאשר תתקשרו אליה ינסו הבעלים לשכנע אתכם שאין אפשרות לתקן את התקלה ושיש לקנות מכשיר חדש. את הבעיה הזו ניתן לפתור בשתי דרכים: הראשונה היא להגיע אל המקום עצמו ולהתרשם האם ניתנים בו שירותי מעבדה, או שזוהי חנות בלבד. הדרך השנייה היא להתקשר אל מעבדה אחת או שתיים נוספות, לתאר את התקלה ולהתרשם מהתשובות. אמנם גם טכנאי מוסמך אינו יכול להבטיח תמיד כי מדובר בתקלה ברת תיקון, אך לכל הפחות תוכלו להתרשם מרמת הפירוט של התשובות, ולהשוותן לאלו שקיבלתן בחנות הראשונה.

תיקונים שמבצעים במעבדות


מעבדות שמכבדות את עצמן יציעו בדרך כלל מגוון רחב של שירותי תיקונים, לרבות מסכים, אנטנות, שקעי טעינה, כבלי פלט, כפתורים, רכיבי לוח, פלסטיקה וכדומה. כמו כן, מעבדות הדוגלות ברמת שירות גבוהה יעמידו לרשותכם מענה טלפוני שבו גם ניתן לקבל תשובות לשאלות. ניקח לדוגמא את הבעיה המוכרת של סוללת נייד שנגמרת מהר: לעיתים אין מנוס מהחלפתה בחדשה (שאותה ניתן לרכוש במעבדה), אך במקרים אחרים מספר הנחיות מאיש מקצוע יוכלו לעזור. בין היתר, הטכנאי עשוי להמליץ על החלפת שומר מסך, הקטנת הבהירות של תאורת המכשיר, כיבוי של שירותי מיקום וכיבוי של אפליקציות בלתי שמישות. דוגמא נוספת היא בעיה של מסך שחור שיכולה לנבוע ממספר גורמים אשר יזוהו ויטופלו במעבדה. יחד עם זאת, שיחה עם איש מקצוע עשויה להפנות אתכם לפתרון מהיר בהרבה, כגון ניקוי של המסך באופן עדין לאחר הסרת מדבקת המגן וכיסוי המגן.
הבדלים בין המעבדות עצמן

לא כל מעבדת תיקון פלאפונים פתח תקווה מציעה את אותם טיב שירות ורמת מקצועיות. ההבדלים ניכרים למשל מידת ההסמכה ובתקן יצרן של הטכנאים, בשעות הפעילות, במחירים החלפים ועלויות התיקון עצמן, במגוון האביזרים הנלווים, במהירות הטיפול, ועוד. לכן, כדאי גם לקבל המלצות ממכרים שלכם המתגוררים בעיר, שיוכלו להפנות אתכם למעבדה רצינית ואיכותית.

אנו מזמינים אתכם, תושבי פתח תקווה, ליהנות משירותיה של מעבדה מתקדמת וותיקה. פנו אלינו כבר עכשיו בטלפון 072-2323272 או הגיעו עם מכשירכם למעבדה ששוכנת ברחוב סעדיה חתוכה 46, יהוד.