טלפון קווי: 072.2323.272
חפש
סעדיה חתוכה 46, יהוד
ימים א-ה:          09-00-20:00
ימי ו' וערבי חג: 09:00-14:00
דף הבית >> מעבדת סלולר פתח תקווה
 

בוחרים נכון מעבדת סלולר בפתח תקווה


פתח תקווה היא עיר גדולה הממוקמת בלב ישראל, בזירת העסקים והתרבות של המדינה. על כן, קיים בה היצע נרחב של עסקים ונותני שירות מכל סוג, וביניהם גם מעבדות תיקון סלולר פתח תקווה. תושבי העיר שמעוניינים לתקן תקלות במכשיריהם, לרכוש אביזרים משלימים או סמרטפונים וניידים חדשים, פונים אל המעבדות ומקבלים שירות. בתוך כך, לבחירה נכונה של מעבדה לתיקון סלולרי בפתח תקווה ישנה השפעה רבה על שביעות הרצון מתוצאות, מהמהירות ומהמחיר.

למה כדאי לשים לב כאשר פונים למעבדת סלולר?


ישנן לא מעט מעבדות המבצעות תיקון טלפונים סלולריים פתח תקווה, אך מטבע הדברים לא כולן שוות ברמתן ובטיב שירותיהן. לכן, כאשר יוצרים קשר עם מעבדה בפעם הראשונה מומלץ לשים לב לפרמטרים הבאים:

הצעת המחיר


חשוב להבין כי אין בנמצא מחירון אחיד עבור תיקוני סלולרי, כך שכל מעבדה רשאית לגבות תעריפים שנראים לה הולמים, בדיוק כפי שאתם יכולים לבחור אם להיעזר בשירותיה או לא. ההבדלים עשויים להגיע לעיתים למאות שקלים ולכן כדאי לבצע תחילה סקר שוק. לשם כך, היכנסו למספר אתרים ברשת האינטרנט והשוו בין מעבדות סלולר בפתח תקווה מבחינת עלויות תיקון וחלפים. לאחר מכן, פנו אל מעבדה שמציעה מחיר נוח והגיוני כדי לקבל הצעת מחיר ספציפית עבורכם, ועדיף אפילו לקבל שתי הצעות מחיר ממקומות שונים כדי לבחור בזו שהכי משתלמת.
חלקי חילוף

עלויות התיקון אמנם חשובות מאוד, אך לא פחות מכך הוא טיב חלקי החילוף שיתקינו במכשירכם. זאת מאחר שקיימים בשוק חלפים בלתי מקוריים שאינם איכותיים, העלולים להוביל לירידה בתפקוד הסמרטפון או הטאבלט. לכן, הקפידו לשאול במעבדה אודות חלקי חילוף מקוריים, או על חלפים שאינם מקוריים אך באיכות גבוהה המגיעים עם אחריות. 
בחרו במקצוענים אמיתיים

כאשר אתם מגיעים למעבדה או משוחחים לראשונה עם נציגיה, שימו לב לתשובות שניתנות לכם אודות התקלה ואפשרויות תיקונה. כמו כן, ודאו כי לטכנאים העובדים במקום יש הסמכות לטיפול במכשיר הספציפי שלכם. אחד הקריטריונים הטובים במקרה זה הוא מעגל לקוחות הכולל אנשים פרטיים וגופים עסקיים, ובודאי אם ניתן במקום שירות גם למעבדות אחרות.

התיקון שאתם צריכים

מובן מאיליו שאין טעם להגיע אל מעבדה שלא מסוגלת לטפל במכשירכם או בבעיה הספציפית. לכן, אם זוהי הפעם הראשונה שאתם פונים למקום, התקשרו וודאו שקיימים בו כל הידע, הכלים, החלפים וההסמכות לביצוע התיקון הדרוש.

אנו במעבדת פון טק מזמינים את תושבי פתח תקווה ליהנות משירותיה של מעבדה מובילה באזור המרכז ובישראל בכלל. פנו אלינו עוד היום בטלפון 072-2323272 או הגיעו למעבדה ששוכנת ברחוב סעדיה חתוכה, 46, יהוד.