טלפון קווי: 072.2323.272
חפש
סעדיה חתוכה 46, יהוד
ימים א-ה:          09-00-20:00
ימי ו' וערבי חג: 09:00-14:00
דף הבית >> מעבדה לתיקון פלאפונים
 

מעבדה לתיקון פלאפונים – במה היא מטפלת?


מעבדה לתיקון פלאפונים היא מקום בו ניתן שירות לבעלי מכשירים סלולריים מסוגים שונים, וזאת לצד ייעוץ מקצועי ומכירת ניידים חדשים. בין היתר, במעבדה יבצעו תיקונים הקשורים למסך המגע, לוחות ברמת רכיבים, פלסטיקה, אנטנות, כפתורים, מצלמות, קורוזיה, שקעי טעינה, כבלי פלט, וכדומה. אנו בחברת פון טק גאים להעמיד לרשותכם את המעבדה המובילה והוותיקה בישראל, המתמחה בכל סוגי התיקונים למכשירי אייפון, סמסונג, שיאזומי, LG, ONE PLUS, מיזו ועוד. בשורות הבאות נספר לכם על מספר בעיות והטיפול בהן כפי שמבצעות מעבדות לתיקון פלאפונים.

ניקוי קורוזיה


כידוע, בפלאפונים קיימים רכיבים אלקטרוניים ומתכתיים רבים העלולים לסבול מקורוזיה, שידועה גם בשם העברי חלודה. בעיה זו נוצרת עקב חשיפה של המכשיר ללחות, למשל אם אנו מחזיקים אותו בסביבה רטובה (ליד המקלחת והאמבטיה). כתוצאה מכך מתרכבת המתכת עם החמצן שבמים ונוצרת על פניה תרכובת חדשה שאיננה מוליכה – קורוזיה. כעת יתחילו להופיע בעיות בתפקוד המכשיר ובטעינתו, בין אם החלודה הצטברה על שקע הטעינה באופן נראה לעין, או שחדרה פנימה אל תוך הפלאפון. לעיתים ניתן לטפל בבעיה באופן עצמאי, אך בכל מקרה כדאי להתקשר אל מעבדת פלאפונים כדי להתייעץ ולקבל הנחיה. זכרו שפתיחה של רכיביו הפנימיים של המכשיר וניסיון לטפל בהם לבד עלולה ליצור בעיה חמורה בהרבה, שתעלה לכם ביוקר. מצד שני, במעבדה יוכלו לנקות את הקורוזיה במהירות ובעלויות נמוכות.

החלפה ותיקון של מסכים

המכשיר הנייד מלווה אותנו לכל אורך היום ולא פעם גם מגיע לידיהם של ילדים, דבר המוביל לנפילות וחבטות. זכרו שעל מסך המגע מגנה זכוכית שאמורה לשמור עליו משריטות. לכן, אם המכשיר נפל לכם וגיליתם שריטה או שבר רציני, אך המסך עדיין פועל באופן תקין, ישנו סיכוי טוב שהחלק שנפגע הוא אותה הזכוכית ואילו הפאנל עצמו תקין. המשמעות היא שניתן יהיה להחליף את הזכוכית המגנה בלבד ולא את הפאנל כולו, מה שיחסוך לכם מאות שקלים. מעבר לכך, מעבדת תיקון פלאפונים מטפלת בעוד מגוון רחב של תקלות במסכים, כגון הופעה של כתמים, ריצודים, עיוותים בצבע ושטחים שחורים. שוב, אנו ממליצים שלא לנסות לפתור את התקלה לבד אלא לפנות אלינו לקבלת ייעוץ.
פנו אלינו

חברת פון טק היא מעבדה לתיקון פלאפונים המספקת שירות למעגל לקוחות נרחב, ואף למעבדות גדולות ומוכרות בכל רחבי ישראל. הינכם מוזמנים להתקשר אלינו ולשוחח עם טכנאי מקצועי בכל עת באמצעות הטלפון 072-2323272. כמו כן, הינכם מוזמנים להגיע אלינו ברחוב סעדיה חתוכה 46, יהוד, ואנו נשמח לעמוד לרשותכם.